Firma ELEKTRO ŠAKO byla založena 3. listopadu 1993 zápisem do obchodního rejstříku v Hradci Králové. Začala provozovat svoji činnost od ledna 1994. V roce 2001 došlo ve firmě k reorganizaci a vznikla společnost ELEKTRO ŠAKO PLUS Chotěboř s.r.o. .

ELEKTRO ŠAKO PLUS Chotěboř s.r.o. zahájila činnost zápisem do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové Oddíl C, vložka 16869. V této podobě provádí svoji činnost od 1. dubna 2001. Společnost zaměstnává devět zaměstnanců. Sídlo firmy se nalézá ve vlastním objektu v Chotěboři na náměstí T.G. Masaryka 325, který postupně modernizujeme  a připravujeme otevření nových prodejních prostor - prodej elektroinstalačního materiálu.

ELEKTRO ŠAKO PLUS Chotěboř s.r.o. v roce 2010 rozčířila svojí obchodní činnost o kompletní stavební práce realizující projekty novostaveb, rekonstrukce objektů, rekonstrukce bytových jader, dodávky a montáže stavebních dokončovacích konstrukcí.

        V dnešní době je naší činností nejen dodávka a montáž elektro silnoproudu a s ní spojené další činnosti, ale i kompletní stavební činnost a to v rozložení sil na 50/50.

 

        Těšíme se na kontakt s Vámi a je pro nás radost realizovat Vaše sny a představy.